Ben Kimim ?

Web Tasarımı, E Ticaret olmak üzere Kurumsal Kimlik, Grafik Tasarım,Sosyal Medya Danışmanlığı,Arama Motoru Optimizasyonu alanlarında hizmetlerine güçlü bir şekilde devam etmeyim..Batuhan Kaya 2008 yılında web tasarım,e-ticaret alanlarında hizmet sunmak amacıyla İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır.Günümüzde Freelancer Web Tasarım olarak profesyonel tecrübe ve kabliyetini günden güne katlamıştır. Satış sonrası Destek Hizmetlerimizle ön plana çıkma hedefinden ayrılmamış olan Batuhan Kaya web tasarımı, e-ticaret ve reklam ajansı hizmetlerinde iddalı olmuş ve bu iddasını çalışmalarına yansıtmıştır.

NEDEN BİZ ?

Kolay Yönetim paneli
Gelişmiş içerik yönetim sistemi özel yönetim paneli sayesinde web sitenizi her an her yerden ve tüm cihazlardan kolaylıkla yönetin!
7/24 Teknik Destek
Uzman ekibimiz size en hızlı ve en iyi çözümleri sunmak için e-posta ve destek panelimiz yolu ile size 7/24 teknik destek vermektedir!
Hazır SEO Ayarları
Özel içerik yönetim sistemimiz ile oluşturduğumuz web siteleriniz alt yapı olarak tüm arama motorlarına uygun hazır SEO ayarlarını kullanır!
Güvenilir Sunucu
Yüksek güvenlik önlemleri ile özel hazırlanmış üst düzey Cloud sunucularımızla güvenle web sitelerinizi barındırabileceksiniz!

PROJENİZ HAKKINDA KONUŞMAYA NE DERSİNİZ ?