HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım
Kurumsal kimliğinizin bir parçası olan Web Tasarım hizmetimizi profesyonel kodlama yapısıyla üretiyor ve ziyaretçilerinize mobil uyumlu ,şık modern bir web sitesi sunuyoruz.
Kurumsal Kimlik
Firmanızın kurumsal kimlik çalışmaları logo tasarımı ardından broşür,kartvizit,zarf,anketli kağıt ve cepli dosya gibi çalışmalar yapılarak tarafınıza teslim edilir.
Kurumsal seo
Firrmaların internet üzerinden gelirlerini arttırmasına yönelik yapılan,hedeflenilen kelimelerde arama motorlarında en iyi dereceyi almasını sağlıyoruz.
E-TİCARET
Gelişmiş E-Ticaret altyapımız ile sanal mağazanızın sorunsuz ödeme almasını ve müşterilerinize rahat bir alışveriş ortamını sağlayıp gelirinizi arttırmayı hedeflemekteyiz.
Grafik Tasarım
Grafik tasarım hizmetimiz ile logo,banner,afiş,maskot vs. gibi tasarımlarınızı üretiyor, şık ve modern bir anlayış içerisinde hedeflenen kitleye hitap ediyoruz.
Sosyal Medya
Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanalları, çift yönlü iletişim için ciddi bir potansiyele sahip.Markanızı tanıtmak sosyal medya danışmanlığı ile bizim kontrolümüzde.
mARKA TESCİL
Belgesiz ve Belgeli Com.TR kayıt edebilir, durumunu sorgulayabilir ve marka tescil yapabilirsiniz. Online yönetim panelimiz sayesinde istediğiniz zaman marka işlemleri yapabilirsiniz.
Adwords Reklam
Google AdWords ile web sitenizin ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artırmak için Google'daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar göstererek reklamınızı yapalım.

PROJENİZ HAKKINDA KONUŞMAYA NE DERSİNİZ ?

Western Union, 150 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren, dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede 500​,000’i aşkın acente hizmet noktasıyla dakikalar içerisinde para gönderip almanızı sağlayan, hızlı, güvenli ve yaygın bir para transfer sistemidir.

Yurt içi ve Yurt dışı para transferi yapabilirsiniz.

Uluslararası Para transferi yapmak için ofisimizi kullanabilir.

Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde transferlerini güler yüzlü personellerimizle gerçekleştirebilirsiniz.

Yetkili Temsilci Kodu : 8503401570

Temsilci Ünvanı : Batuhan KAYA
Vergi Dairesi : Bakırköy
Vergi Numarası : 530 053 7184

Temscilci İletişim Bilgileri:
Telefon : 
0212 570 18 37 
Telefon : 0532 061 04 20